Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C, přihrádky, 1l

LOCK&LOCK HPL817C Dóza na potraviny s přihrádkami 1l Plastová dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném... více informací »
Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C
Značka: LOCK&LOCK
149 Kč
Ověřit dostupnost
LOCK&LOCK HPL817C Dóza na potraviny s přihrádkami 1l Plastová dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném...

LOCK&LOCK HPL817C Dóza na potraviny s přihrádkami 1l Plastová dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Její víčko je opatřeno čtyřmi klipy a má silikonové těsnění. 1000 ml Dóza je vyrobena z BPA free materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky. Vhodná pro uchování potravin v ledničce, mrazničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 1000 ml.

Tento kvalitní výrobek Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C, přihrádky, 1l od kvalitní společnosti LOCK&LOCK snadno pořídíte tady teď za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 149 Kč.