Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, 600ml

Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, 600ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou... více informací »
Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable
Značka: LOCK&LOCK
113 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, 600ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou...

Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, 600ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Dóza o objemu 600 ml je vyrobena z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky a vy se tak nemusíte bát o své zdraví. Potraviny v dóze je možno uchovávat v ledničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. S čirým provedením těla okamžitě uvidíte co v které krabičce máte a nebudete je muset ani otevírat. Celkově jsou dózy vyrobeny tak, aby šly skladovat na sobě, a tím vám tak ušetřily spoustu místa.Často hledaný výrobek Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, lze nakoupit prostě tady na našem webu zařazený v sekci boxy! Prozkoumejte další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Oblíbený a kvalitní výrobek Dóza na potraviny Lock&Lock LBF811 Stackable, 600ml od spolehlivého výrobce LOCK&LOCK máte možnost koupit bezpečně online za výhodné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 113 Kč.