Dóza na potraviny Lock&Lock LLG940B, borosilikátové sklo, 550 ml

LOCK&LOCK LLG940B Dóza na potraviny, borosilikátové sklo, 550 ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném... více informací »
Dóza na potraviny Lock&Lock LLG940B
Značka: LOCK&LOCK
161 Kč
Ověřit dostupnost
LOCK&LOCK LLG940B Dóza na potraviny, borosilikátové sklo, 550 ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném...

LOCK&LOCK LLG940B Dóza na potraviny, borosilikátové sklo, 550 ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Je vyhotovena z odolného borosilikátového skla, které vydrží teplotu až 400 °C a její součástí je plastové víko. Vhodná pro uchování potravin v ledničce, mrazničce, ohřev v mikrovlnné troubě i s víčkem a umytí v myčce nádobí. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 550 ml. Unikátní a žádaný kus Dóza na potraviny Lock&Lock LLG940B, borosilikátové sklo, 550 ml dostanete právě teď tady u nás ve známé sekci boxy! Nyní pořídíte parádní produkty z naší sekce za výborné peníze! Přední výrobce LOCK&LOCK pro své zákazníky dodává špičkový sortiment. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další prověřené produkty od značky LOCK&LOCK. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční kus Dóza na potraviny Lock&Lock LLG940B, borosilikátové sklo, 550 ml od skvělého výrobce LOCK&LOCK je k získání tady a teď trvale výhodně. Právě lze objednat jen za 161 Kč.