Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY Wave, 960ml

Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY Wave, 960ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou... více informací »
Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY
Značka: LOCK&LOCK
139 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY Wave, 960ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou...

Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY Wave, 960ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Dóza o objemu 960 ml je vyrobena z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky a vy se tak nemusíte bát o své zdraví. Potraviny v dóze je možno uchovávat v ledničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. Dokonce dózu můžete uložit i do mrazáku, kde snadno zvládne teploty do -20°C, aniž by došlo k jejímu poškození. Celkově jsou dózy vyrobeny tak, aby šly skladovat na sobě, a tím vám tak ušetřily spoustu místa.

Unikátní produkt Dóza na potraviny Lock&Lock LWC204DGRY Wave, 960ml od populární značky LOCK&LOCK pohodlně seženete momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 139 Kč.