Držák do auta WG28 na tablet, uchycení na opěrku sedadla, černá

Držák na tablet do auta Winner Group WG28, černá Delší cesty autem s dětmi bývá občas náročné, a proto určitě využijete... více informací »
Držák do auta WG28 na tablet
Značka: Winner Group
899 Kč
Ověřit dostupnost
Držák na tablet do auta Winner Group WG28, černá Delší cesty autem s dětmi bývá občas náročné, a proto určitě využijete...

Držák na tablet do auta Winner Group WG28, černá Delší cesty autem s dětmi bývá občas náročné, a proto určitě využijete držák na tablet do auta. Dá se lehce připevnit pomocí suchého zipu na opěrku hlavy předního sedadla a tak se mohou děti v klidu dívat ze zadních sedadel na film, poslouchat hudbu nebo používat různé aplikace. Do držáku se vejdou tablety od velikosti 7 do 11″. Skvělé využití Držák na tablet perfektně využijete na dlouhých i kratších cestách s dětmi v autě. Držák se jednoduše připevní na zadní stranu opěrky předního sedadla a tak děti mohou po cestě sledovat filmy, pouštět si hudbu, brouzdat po internetu nebo používat různé aplikace, zatímco vy se můžete plně soustředit na řízení. Jednoduchá instalace Připevnění držáku je snadné pomocí suchého zipu, který zajišťuje tabletu stabilitu a tak si pohodlně upravovat polohu dle vlastních požadavků. Držák umožňuje nastavit tablet na výšku či šířku, a je možné do něj vložit tablety s velikostí od 7 do 11″. Díky svému provedení a pevnosti dokáže držák unést i těžší přístroje.Tento kvalitní a levný výrobek můžete nakoupit již dnes tu na našem webu zařazený v kategorii pro pc. Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Winner Group vyrábí vysoce kvalitní sortiment.! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento skvělý produkt Držák do auta WG28 na tablet, uchycení na opěrku sedadla, černá od skvělého výrobce Winner Group pohodlně nakoupíte online za zcela nejnižší cenu! V akci od 899 Kč.