Držák TV Meliconi 480950 SlimStyle Plus 100 S

Spolehlivý nástěnný držák Kvalitní držák na televizi nebo monitor od italské značky Meliconi, bude vhodnou volbou pro domácnost, kde máte málo... více informací »
Držák TV Meliconi 480950 SlimStyle Plus 100
Značka: Meliconi
306 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivý nástěnný držák Kvalitní držák na televizi nebo monitor od italské značky Meliconi, bude vhodnou volbou pro domácnost, kde máte málo...

Spolehlivý nástěnný držák Kvalitní držák na televizi nebo monitor od italské značky Meliconi, bude vhodnou volbou pro domácnost, kde máte málo místa, potřebujete ušetřit opravdu každý centimetr anebo jen nechcete mít televizi postavenou na komodě či skříňce. Díky nástěnnému držáku vám pod televizí vznikne prostor, který můžete využít jinak. Držák snadno připevníte na zeď i s pomocí vodováhy, která je součástí balení a jeho instalaci tak zvládne i začátečník. Jistě vás také potěší, že držák je ode zdi vzdálen jen 20 mm a proto vám televize nebude zbytečně vyčnívat do prostoru. Držák vás také zaujme svým jednoduchým provedením a konstrukcí, která je opatřena gumovou ochranou, proti případnému poškrábání vaší televize.Často hledaný produkt Držák TV Meliconi 480950 SlimStyle Plus 100 S je k dispozici aktuálně tady u nás v kategorii držáky tv! Nyní pořídíte zlevněné zboží ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu!

Tento žádaný výrobek Držák TV Meliconi 480950 SlimStyle Plus 100 S pocházející od značky Meliconi máte možnost pořídit zde teď právě skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 306 Kč.