Držák TV Meliconi 580460 FlatStyle EDR100

Úspora místa Držák na televizi nebo monitor od italského výrobce je skvělým řešením v případě, že máte ve svém bytě málo místa. Tento... více informací »
Držák TV Meliconi 580460 FlatStyle
Značka: Meliconi
764 Kč
Ověřit dostupnost
Úspora místa Držák na televizi nebo monitor od italského výrobce je skvělým řešením v případě, že máte ve svém bytě málo místa. Tento...

Úspora místa Držák na televizi nebo monitor od italského výrobce je skvělým řešením v případě, že máte ve svém bytě málo místa. Tento spolehlivý držák snadno připevníte na stěnu a díky tomu nebudete potřebovat žádný stolek a pod televizí vám vznikne prostor, který můžete využít jinak. Pro televizi nebo monitor Náklonný držák je určen pro televize nebo monitory s úhlopříčkou 14″ – 25″, nosností 25 kg. Obrazovku budete moci lze sklopit nebo natočit dle potřeby a dispozic držáku. Společně s vodováhou a montážní sadou, které jsou součástí balení, připevnění televize či monitoru na zeď zvládne i začátečník.

Velmi oblíbený kus Držák TV Meliconi 580460 FlatStyle EDR100 od společnosti Meliconi můžete pořídit tady a teď za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 764 Kč.