Duální autokamera Navitel MR250 5″ displej, 160°, FullHD, NV ROZB

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Navitel MR250 Duální autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné... více informací »
Duální autokamera Navitel MR250 5" displej
Značka: Navitel
1 830 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Navitel MR250 Duální autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Navitel MR250 Duální autokamera ve zpětném zrcátku Chytré zpětné zrcátko, které zároveň funguje i jako autokamera. Navitel MR250 je praktické řešení pro každého řidiče, který hodlá zaznamenávat videa své cesty a přitom nechce mít omezen výhled z vozu. Pořizujte vysoce kvalitní záznamy ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) nejen přední, ale i zadní kamerou. Stylová a praktická autokamera Autokamera v zrcátku MR250 představuje stylové řešení pro vaši bezpečnost. Nejen, že zaznamená vše, co se děje před vaším vozem, ale současně umožňuje dokonalý přehled nad pořízenými záběry na velkém 5“ IPS displeji přímo v zrcátku a podporuje microSD karty o velikosti až 64 GB. Zadní voděodolná kamera Zaznamenejte nejen to, co se děje před vaším vozem, ale mějte přehled i nad situací za vámi. Zadní kamera odolná vůči vodě a prachu IP65 skvěle poslouží například i při parkování. Nárazový G-senzor Mějte v případě nehody v ruce důkazy o viníkovi. Nárazový G-senzor ve chvíli, kdy zaznamená náraz nebo prudkou změnu směru, uzamkne pořízený záznam proti přepsání a vy jej budete moci využít jako důkaz pro případné vyšetřování. Pokud je autokamera připojena k nabíječce, spustí se nahrávání automaticky po spuštění motoru. Funkce detekce pohybu navíc umožňuje nahrávat i ve chvíli, kdy není řidič ve vozidle. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny. Kvalitní produkt Duální autokamera Navitel MR250 5″ displej, 160°, FullHD, NV ROZB lze získat prostě tady u nás ve známé kategorii audio! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Přední značka Navitel vám představuje vynikající sortiment ! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další prověřené zboží značky Navitel. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Duální autokamera Navitel MR250 5" displej, 160°, FullHD, NV ROZB od výrobce se zárukou kvality Navitel naleznete momentálně v naši nabídce za outletovou cenu! Teď za akční cenu 1 830 Kč.