DVD přehrávač Philips TAEP200/12

DVD přehrávač Philips TAEP200/12 DVD přehrávač Philips TAEP200/12 se stane nepostradatelným členem vaší domácnosti. Svým jednoduchým a elegantním... více informací »
DVD přehrávač Philips TAEP200/12
Značka: Philips
899 Kč
Ověřit dostupnost
DVD přehrávač Philips TAEP200/12 DVD přehrávač Philips TAEP200/12 se stane nepostradatelným členem vaší domácnosti. Svým jednoduchým a elegantním...

DVD přehrávač Philips TAEP200/12 DVD přehrávač Philips TAEP200/12 se stane nepostradatelným členem vaší domácnosti. Svým jednoduchým a elegantním provedením v černé barvě lehce zapadne do jakéhokoli interiéru. Budete si moci vybrat z nepřeberného množství typů disků, které je přehrávač schopen přehrát, patří mezi ně CD, (S) VCD, DVD, DVD + R, DVD-R, DVD + RW nebo DVD-RW, což poskytuje širokou škálu možností. Obsahuje skvělý 12bitový datový převodník, který tvoří analový signál z digitálního, přičemž zachovává jeho kvalitu. V celé své kráse Užitečná funkce Screen Fit se postará o automatické vyplnění celé obrazovky samotným obrazem bez rušivých černých pruhů po stranách. Nemusíte dlouho pátrat v nastavení a lámat si hlavu, stačí stisknout tlačítko Screen Fit a vše je připraveno k pohodlnému sledování. Rozšíření využití Neváhejte a využíjte standardní USB sběrnici, díky které budete moci propojit přehrávač Philips TAEP200/12 s notebookem či počítačem a v mžiku sekundy budete mít přístup k filmům, hudbě a fotografiím na vašich zařízeních. DivX Ultra Certifikát DivX Ultra umožňuje přehrávat soubory, které jsou komprimovány kodekem DivX. Tyto souborové formáty obsahují nejen video, ale i další vlastnosti, jako jsou titulky, podpora více jazyků, více zvukových stop a různorodé uživatelské nabídky. Vysoká kvalita obrazu Technologie Smart Picture se stará o automatické nastavení barvy, jasu, kontrastu, sytosti, ostrosti a dalších parametrů obrzu. Tímto způsobem zajistí nejkvalitnější možný obraz, díky kterému si budete moci užívat projekci naplno.

Velmi žádaný kousek DVD přehrávač Philips TAEP200/12 od naší známé značky Philips máte možnost koupit zde teď až neuvěřitelně levně. Zrovna nyní za cenu 899 Kč.