DVI/HDMI kabel Valueline 1,5m OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Video redukce Představujeme vám redukci pro digitální video... více informací »
DVI/HDMI kabel Valueline 1
Značka: valueLINE
151 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Video redukce Představujeme vám redukci pro digitální video...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Video redukce Představujeme vám redukci pro digitální video signál, kde na jedné straně je konektor DVI a na straně druhé se nachází HDMI. Tuto redukci využijete například tehdy, když chcete připojit osobní počítač k televizi, která nepodporuje standard DVI, ale pouze HDMI. Navíc neztratíte kvalitu obrazu. Jedinou nevýhodou je to, že DVI nepodporuje přenos zvuku. Určitě potěší délka kabelu, které je krásných 1,5 metru.
Kvalitní a levný produkt DVI/HDMI kabel Valueline 1,5m lze koupit zrovna tady a teď na našich stránkách v populární rubrice notebooky! Získejte ještě ostatní zboží z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele valueLINE. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce valueLINE vám může poskytnout špičkové produkty za akční ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob.

Oblíbený a kvalitní produkt DVI/HDMI kabel Valueline 1,5m OBAL POŠKOZEN od značky s dobrým jménem valueLINE k dostání zrovna dnes za nejnižší cenu! V akci za 151 Kč.