E-book POCKETBOOK 627 Touch Lux 4, Obsidian Black POUŽITÉ, NEOPOT

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PocketBook Touch Lux 4 Čtečka e-knih Pocketbook Touch Lux 4 Obsidian... více informací »
E-book POCKETBOOK 627 Touch Lux 4
Značka: PocketBook
2 431 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PocketBook Touch Lux 4 Čtečka e-knih Pocketbook Touch Lux 4 Obsidian...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PocketBook Touch Lux 4 Čtečka e-knih Pocketbook Touch Lux 4 Obsidian Black se díky svým moderním funkcím a kompaktním rozměrům stane ideálním společníkem každého vášnivého čtenáře, který doma nebo na cestách nikdy neváhá přečíst si dobrou knihu. Uložte si až 3000 e-knih díky obří kapacitě 8 GB, vytvářejte si poznámky nebo snadno překládejte. Zásluhou očím přívětivého displeje E Ink Carta s HD rozlišením (1024 x 758 px) si každý den užijete mnoho radosti ze čtení. Neuvěřitelně lehká a kompaktní Zapomeňte na přenášení těžkých a neskladných knih, čtečka e-knih Pocketbook Touch Lux 4 zaujme skromnými rozměry a elegantním stylem. Díky své hmotnosti pouhých 155 gramů a kompaktním rozměrům (161,3 × 108 × 8 mm) můžete čtečku snadno přenášet v kapse džínů i v nejmenší dámské kabelce. Nechybí ani tlačítka pro otáčení stran pro každého, kdo dává přednost mechanickému ovládání. Celá knihovna na dosah ruky Proč se zatěžovat s přenášením klasických knih, když jich v jednom kompaktním zařízení můžete mít po ruce tisíce? Pocketbook Touch Lux 4 nabízí operační paměť o kapacitě 512 MB a výkonný 1GHz procesor, takže nabízí rychlost a okamžitou odezvu důležitou pro pohodlné čtení i používání aplikací. Zásluhou 8GB vnitřní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karty o kapacitě až 32 GB si můžete uložit až 3000 e-knih a mít je vždy při sobě. Čtečka podporuje 17 textových formátů bez nutnosti konverze a 4 grafické formáty. Díky vestavěné Wi-Fi s PocketBook Cloud nebo Dropbox PocketBook můžete přenášet e-knihy bez nutnosti připojení k PC. Designový kousek E-book POCKETBOOK 627 Touch Lux 4, Obsidian Black POUŽITÉ, NEOPOT můžete dostat právě tu na stránkách v sekci notebooky. Vyberte si podobné kusy ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Významná značka PocketBook vám může nabídnout skvělé výrobky . Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky PocketBook. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek E-book POCKETBOOK 627 Touch Lux 4, Obsidian Black POUŽITÉ, NEOPOT od výrobce se zárukou kvality PocketBook k dostání u nás nyní za výhodné peníze! Nabídka již od 2 431 Kč.