Elektrická varná deska Candy CDE321X OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělý pomocník Hledáte ten pravý prostor pro vaření do... více informací »
Elektrická varná deska Candy CDE321X OBAL
Značka: neuvedeno
2 366 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělý pomocník Hledáte ten pravý prostor pro vaření do...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělý pomocník Hledáte ten pravý prostor pro vaření do vašeho malého bytu nebo na chatu? Šetřete na prostoru, ale ne na funkčnosti. Elektrická deska Candy CDE321X je malá ale výkonná. I přes šířku 57 cm nese 2 elektrické rychlovarné plotýnky o průměru 145 mm a 180 mm, díky kterým můžete připravovat jídlo v různých kuchyňských nádobách. Výkonná Deska disponuje maximálním příkonem 3000 W, který zajistí velmi rychlé nahřátí ploten. Pomocí otočných voličů a 6 výkonostních stupňů můžete pohodlně regulovat intenzitu ohřívání. Nechybí ani světelný ukazatel, který signalizuje funkci každé plotýnky.
Tento velmi oblíbený výrobek lze koupit mimo jiné na našem webu v populární sekci elektrické desky. Nyní získáte ještě ostatní výrobky z naší sekce v akci! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete více skvělých kousků od značky neuvedeno. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce neuvedeno pro vás připravuje skvělé výrobky..

Nejprodávanější produkt Elektrická varná deska Candy CDE321X OBAL POŠKOZEN od značky s tradicí a dobrou pověstí neuvedeno můžete koupit zde pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 366 Kč.