Elektrický mop Bissell SpinWave 20522

Elektrický mop Bissell SpinWave 20522 Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku s vodou... více informací »
Elektrický mop Bissell SpinWave
Značka: Bissell
4 099 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrický mop Bissell SpinWave 20522 Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku s vodou...

Elektrický mop Bissell SpinWave 20522 Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku s vodou nebo ručního vytírání podlah na kolenou pro odstranění každé nečistoty. S elektrickým rotačním mopem se stane i vytírání podlah zábavou, mop si totiž díky rotačnímu systému a možnosti vybrat si ze dvou různých návleků skvěle poradí i s odolnými nečistotami. Pro jakoukoliv podlahu BISSELL SpinWave tvoří dva rychle se otáčející polštářky, které jsou maximálně šetrné k jakémukoliv typu podlahy. Mop tak můžete bez starostí použít jak na dřevěných podlahách, dlažbě, parketách, ale i na laminátových podlahách. Na každém typu podlahy tak dosáhnete perfektních výsledků. Snadná regulace množství vody Tlačítkový systém vám pak umožní jednoduše ovládat a regulovat přívody vody s čisticím prostředkem tak, abyste hravě odstranili i odolné ulpívající nečistoty. Právě pro odolné nečistoty využijte hrubý návlek, a pro běžné čištění nebo lehce znečištění podlahy potom ten jemný. Lehké a kompaktní provedení Konstrukce mopu je lehká, takže se při úklidu nijak nenadřete, zároveň jeho kompaktní provedení umožní uskladnit mop téměř kamkoliv. Výměna návleku je snadná a zvládnete ji během chvilky. V neposlední řadě vás jistě potěší i dlouhý přívodní kabel nebo tichý chod, díky kterému nebude nijak rušit vaše děti třeba při odpoledním spánku.
Zajímavý výrobek lze sehnat lehce tu na webu v rubrice s kabelem! Nyní si můžete pořídit podobné kousky z této populární sekce za super ceny! Tato vyjímečná značka Bissell prodává špičkové produkty. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce více produktů značky Bissell. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Elektrický mop Bissell SpinWave 20522 od výrobce se skvělou pověstí Bissell jde pořídit na našich stránkách teď za výhodné peníze! Výhodně za cenu 4 099 Kč.