Elektrický mop Bissell SpinWave Cordless 2240N

Elektrický mop Bissell SpinWave Cordless 2240N Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku... více informací »
Elektrický mop Bissell SpinWave
Značka: Bissell
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrický mop Bissell SpinWave Cordless 2240N Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku...

Elektrický mop Bissell SpinWave Cordless 2240N Dopřejte si perfektně čisté podlahy třeba každý den bez nutnosti neustálého přemísťování kbelíku s vodou nebo ručního vytírání podlah na kolenou pro odstranění každé nečistoty. S elektrickým rotačním mopem se stane i vytírání podlah zábavou, mop si totiž díky rotačnímu systému a možnosti vybrat si ze dvou různých návleků skvěle poradí i s odolnými nečistotami. Pro jakoukoliv podlahu BISSELL SpinWave Cordless tvoří dva rychle se otáčející polštářky, které jsou maximálně šetrné k jakémukoliv typu podlahy. Mop tak můžete bez starostí použít jak na dřevěných podlahách, dlažbě, linoleu, ale i na vinylových podlahách. Na každém typu podlahy tak dosáhnete perfektních výsledků. Snadná regulace množství vody Tlačítkový systém vám pak umožní jednoduše ovládat a regulovat přívody vody s čisticím prostředkem tak, abyste hravě odstranili i odolné ulpívající nečistoty. Právě pro odolné nečistoty využijte hrubý návlek, a pro běžné čištění nebo lehce znečištění podlahy potom ten jemný. Kompaktní provedení Konstrukce mopu není těžká, takže se při úklidu nijak nenadřete, zároveň jeho kompaktní provedení umožní uskladnit mop téměř kamkoliv. Výměna návleku je snadná a zvládnete ji během chvilky. V neposlední řadě vás jistě potěší i provoz na baterii, nemusíte se tedy zlobit s přívodním kabelem nebo tichý chod, díky kterému nebude nijak rušit vaše děti třeba při odpoledním spánku.

Tento exkluzivní kus Elektrický mop Bissell SpinWave Cordless 2240N od oblíbené značky se zárukou kvality Bissell je k sehnání právě teď za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 6 199 Kč.