Elektrický sporák s litinovými plotýnkami MORA E 120 AW VADA VZHL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části, poškozené boky - pod troubou. Praktický... více informací »
Elektrický sporák s litinovými plotýnkami
Značka: Mora
5 151 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části, poškozené boky - pod troubou. Praktický...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části, poškozené boky – pod troubou. Praktický pomocník do každé kuchyně Kombinovaný sporák Mora E 120 AW se svým moderním bílým designem bude skvěle hodit do každé kuchyně. Díky své spotřebě se řadí do skupiny spotřebičů s energetickou třídou A, která šetří vaše výdaje. Pohodlné vaření Mora E 120 AW je vybavena 4 litinovými plotýnkami. Díky otočným ovládacím knoflíkům je obsluha velice snadná a intuitivní. Varná zóna: Levá přední: 18 cm, 2 000 W Pravá přední: 14,5 cm, 1 000 W Pravá zadní: 18 cm, 1 500 W Levá zadní: 14,5 cm, 1 000 W Elektrická trouba Elektrická trouba o objemu 68 l nabízí dostatek prostoru pro přípravu nejrůznějších pokrmů. Snadná regulace teploty od 50 do 275 °C je zajištěna pomocí otočných knoflíků. Pro zajištění maximální bezpečnosti, zůstávají dvířka trouby po celou dobu pečení chladná. Vnitřní prostor je osvětlen praktickým světlem, díky kterému budete mít absolutní kontrolu nad připravovaným jídlem. Součástí trouby je rošt a vedení plechů je zajištěno prolisy. Spotřebič je vybaven funkcí Eco Clean pro snadné čištění trouby. Ve spodní části je praktický úložný prostor. Specifikace: 4 Litinové plotýnky Objem trouby: 68 l Regulace teploty v troubě 50 – 275 °C Funkce ECO CLEAN na čištění trouby Chladná dvířka trouby Osvětlení trouby Vedení v troubě – prolisy Praktický úložný prostor Příslušenství: 1x rošt Unikátní a žádaný produkt Elektrický sporák s litinovými plotýnkami MORA E 120 AW VADA VZHL jde nakoupit mimo jiné na stránkách umístěný v sekci elektrické sporáky! Nyní najdete nové kusy z této populární sekce za outletovou cenu! Dodavatel Mora dlouhodobě prodává prvotřídní zboží . A to ještě není vše!

Zcela unikátní produkt Elektrický sporák s litinovými plotýnkami MORA E 120 AW VADA VZHL od dodavatele s dlouholetou historií Mora jde získat na našich stránkách nyní skutečně levně! Nyní získáte od 5 151 Kč.