Elektrický sporák s litinovými plotýnkami Mora E101AW OBAL POŠKOZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Upečete cokoli Nastavitelná teplota trouby od 50 do 275 °C... více informací »
Elektrický sporák s litinovými plotýnkami
Značka: neuvedeno
5 690 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Upečete cokoli Nastavitelná teplota trouby od 50 do 275 °C...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Upečete cokoli Nastavitelná teplota trouby od 50 do 275 °C umožní upéct například výborné pečené kuře a cokoli, na co dostanete chuť. Vaření K dispozici jsou 3 litinové plotýnky. Dvě plotýnky o průměru 18 cm dosahující výkonu 1500 W a jedna plotýnka s průměrem 14,5 cm, která dosahuje výkonu 1000 W. Vhodný na chaty a chalupy Tento model je vhodný na chaty či kamkoli, kde není dostatečné elektrické napětí a je třeba mít sporák s omezeným chodem. Stačí zapojit do zásuvky a začít vařit. Čištění Trouba má program ECO CLEAN, který vám pomůže bez námahy s čištěním, je ohleduplný k životnímu prostředí a ušetří vám peníze za prostředky.

Unikátní kousek Elektrický sporák s litinovými plotýnkami Mora E101AW OBAL POŠKOZ od přední značky neuvedeno snadno získáte zde ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 5 690 Kč.