Elektrický vařič Concept VE3035 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Snadná manipulace Jednoduchá obsluha Bezpečný provoz Snadno... více informací »
Elektrický vařič Concept VE3035
Značka: neuvedeno
1 259 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Snadná manipulace Jednoduchá obsluha Bezpečný provoz Snadno...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Snadná manipulace Jednoduchá obsluha Bezpečný provoz Snadno přenosný a skladný Dvouplotýnkový elektrický vařič od Conceptu Vás nikdy neopustí. Můžete ho libovolně vozit s sebou na chatu, chalupu nebo třeba i na kolej. Díky nízké váze se s ním dá lehce manipulovat. Rozměry Vám dovolí spotřebič po vychladnutí pohodlně schovat třeba do skříně, kde zabere minimum místa. Jednoduchá obsluha Začít vařit můžete jedna dvě. Jednoduše stačí nastavit teplotní stupeň a můžete jít na to. Dvě plotýnky Vám zajistí větší komfort při vaření. Červená kontrolka Vás upozorní na to, že je vařič v provozu. Bezpečný provoz Nemusíte mít obavy, že by se vařič přehřál. Pojistka proti přehřátí zajistí bezpečnost ve Vaší kuchyni. Pro maximální komfort při vaření je přístroj vybaven protiskluzovými nožičkami, které zabraňují pohybu vařiče při používání.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Elektrický vařič Concept VE3035 OBAL POŠKOZEN od dodavatele s dobrým jménem neuvedeno jednoduše naleznete zde za skvělou cenu. Výhodně teď u nás za 1 259 Kč.