Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 Dvouplotýnkový elektrický... více informací »
Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 POUŽITÉ
Značka: neuvedeno
639 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 Dvouplotýnkový elektrický...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 Dvouplotýnkový elektrický vařič Nedis může doplnit vaši kuchyni nebo se stát výborným pomocníkem na chatě, chalupě nebo ve studentských bytech. Vařič můžete využití pro klasické vaření nebo jen pro ohřívání hotových pokrmů, ať si vyberete cokoliv, jistě s ním budete maximálně spokojeni. Kdekoliv s vámi Výhodou vařiče je to, že není nijak těžký, takže jej můžete pohodlně přenášet dle libosti. Třeba z chaty na zahradu, kde jej využijete při letních grilováních a různých oslavách. Výkon a bezpečnost Výkonná plotýnka o příkonu 2000 W se postará o rychlé zahřátí. Pomocí termostatového ovládání si zvolíte teplotu, a jakmile plotýnka této teploty dosáhne, světelná kontrolka vás upozorní na to, že nastal ideální čas pro vaření. Kvalitní provedení Vařič je vyroben z oceli s práškově lakovaným povrchem, tento povrch je odolný a slibuje snadné čištění. Plotýnky o průměru 155 mm jsou z litiny, která zajišťuje rychlý přenos tepla, ale i pohodlné používání. Kvalitní a velmi žádaný produkt Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ lze nakoupit právě zde u nás umístěný v kategorii vařiče! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! Výrobce neuvedeno vyrábí top produkty. za báječné ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně žádaný produkt Elektrický vařič Nedis KAEP200EWT2 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ s osvědčenou značkou neuvedeno jde sehnat u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ve skvělé akci za 639 Kč.