Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2

Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2 Dvouplotýnkový elektrický vařič Nedis může doplnit vaši kuchyni nebo se stát výborným pomocníkem na chatě,... více informací »
Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2
Značka: Nedis
1 259 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2 Dvouplotýnkový elektrický vařič Nedis může doplnit vaši kuchyni nebo se stát výborným pomocníkem na chatě,...

Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2 Dvouplotýnkový elektrický vařič Nedis může doplnit vaši kuchyni nebo se stát výborným pomocníkem na chatě, chalupě nebo ve studentských bytech. Vařič můžete využití pro klasické vaření nebo jen pro ohřívání hotových pokrmů, ať si vyberete cokoliv, jistě s ním budete maximálně spokojeni. Kdekoliv s vámi Výhodou vařiče je to, že není nijak těžký, takže jej můžete pohodlně přenášet dle libosti. Třeba z chaty na zahradu, kde jej využijete při letních grilováních a různých oslavách. Výkon a bezpečnost Výkonný vařič o příkonu 2500 W se postará o rychlé zahřátí. Pomocí termostatového ovládání si zvolíte teplotu, a jakmile plotýnka této teploty dosáhne, světelná kontrolka vás upozorní na to, že nastal ideální čas pro vaření. Kvalitní provedení Vařič je vyroben z oceli s práškově lakovaným povrchem, tento povrch je odolný a slibuje snadné čištění. Plotýnky o průměru 155 mm a 185 mm jsou z litiny, která zajišťuje rychlý přenos tepla, ale i pohodlné používání.

Povedený produkt Elektrický vařič Nedis KAEP250EWT2 od přední společnosti Nedis pořídíte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! V akci za 1 259 Kč.