Elektrický vařič Tristar KP6245

Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 si určitě zamilujete. Jako první vás zaujme decentní... více informací »
Elektrický vařič Tristar KP6245
Značka: Tristar
468 Kč
Ověřit dostupnost
Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 si určitě zamilujete. Jako první vás zaujme decentní...

Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 Dvojplotýnkový vařič Tristar KP-6245 si určitě zamilujete. Jako první vás zaujme decentní bílé provedení, které se hodí do každé kuchyně. Další bude určitě příkon 2500 W a možnost výběru nastavení teploty = 5 stupňů. Bezpečnost Žáruvzdorné provedení vám zaručí, že i při nejvyšší nastavěné teplotě, se vařiči nic nestane. Navíc, protiskluzové nohy mu neumožní pohybovat se po pracovní desce během přípravy jídla. Dále určitě oceníte automatické vypnutí v případě přerušení elektrické energie a dvě světelné indikace. Plotýnky Průměr 1. plotýnky je 15,5 cm Průměr 2. plotýnky je 18,5 cm Každá z nich má samostatné ovládání teploty, včetně kontrolních světel.
Tento nejprodávanější produkt Elektrický vařič Tristar KP6245 dostanete právě zde tu v kategorii vařiče. Pořiďte si unikátní produkty z této populární sekce za výborné peníze! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Tristar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Tristar má ve stále nabídkce top sortiment . A tady je důkaz.

Výjimečný výrobek Elektrický vařič Tristar KP6245 od značky s dlouholetou tradicí Tristar máte možnost pořídit právě dnes skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 468 Kč.