Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady 3000 HC3510/15 OBAL POŠ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen... více informací »
Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady 3000
Značka: Philips
629 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen tak, aby zabraňoval zaseknutí vlasů v zastřihovači. Takže můžete zastřihovat vlasy od začátku až do konce bez přerušování. Jednoduché ovládání Pomocí nastavitelného hřebenu můžete jednoduše zvolit a zajistit požadovanou délku. K dispozici je 13 nastavení délky od 0,5 do 23 mm, přičemž mezi jednotlivými délkami jsou přesně 2 mm. Nebo můžete hřeben sejmout a vytvořit velmi krátký sestřih 0,5 mm. Břity s dvojitým ostřím Zvládněte jakýkoli typ vlasů díky výkonu naší pokročilé technologie DualCut: inovativní oboustranná střihací jednotka, která vlasy zastřihuje dvakrát rychleji než jednostranný břit. Samoostřicí ocelové břity Samoostřicí ocelové břity mají neuvěřitelně dlouhou životnost. Dokonce po 5 letech holí stejně jako první den. Snadné čištění Stačí klapnutím vyjmout odnímatelnou hlavu a rychle uvolnit a omýt břity.

Tento kvalitní a levný kus Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady 3000 HC3510/15 OBAL POŠ od této skvělé značky Philips jednoduše seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma. V akci od 629 Kč.