Elektrokoloběžka Bluetouch BT 500, 45km/h, až 60km, 120kg, 10″ VA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Bluetouch BT500 Elektrokoloběžka s pořádnou výdrží Zapomeňte... více informací »
Elektrokoloběžka Bluetouch BT 500
Značka: neuvedeno
26 091 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Bluetouch BT500 Elektrokoloběžka s pořádnou výdrží Zapomeňte...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Bluetouch BT500 Elektrokoloběžka s pořádnou výdrží Zapomeňte na zdlouhavé cesty autem nebo MHD v kolonách po zaplněném městě. Dopravte se do práce, školy či obchodu rychle a pohodlně na elektrické koloběžce Bluetouch BT500 v černé barvě s bezkonkurenčním dojezdem až 60 km. Zásluhou výkonu 500 W umožňuje koloběžka svižnou jízdu rychlostí až 45 km/h a možnost nastavení 3 rychlostních stupňů. Klíčové vlastnosti Elektrická koloběžka s výkonem 500 W pro svižnou jízdu rychlostí až 45 km/h Bezkonkurenční dojezdová vzdálenost až 60 km díky výkonné 48V baterii LG Moderní sportovní vzhled s matným černým nástřikem Odolná konstrukce z leteckého hliníku s hmotností 24 kg Nafukovací pneumatiky velikosti 10″ vhodné i pro nezpevněné komunikace Přední i zadní LED světlomety osazené čočkou Nastavitelná výška řídítek a bezpečnostní zámek Kvalitní přední i zadní kotoučové brzdy USB port pro dobíjení smartphonu či tabletu Dojezd až 60 km na jedno nabití Vedle vysoké rychlosti jízdy zaujme koloběžka také výkonnou 48V lithiovou baterií od LG, která produkuje opravdu špičkovou dojezdovou vzdálenost až 60 km na jedno nabití a zajišťuje stejný výkon až do jejího úplného vybití. Baterie je stvořena na 800 jednotlivých dobití a nabízí ochranu proti přebití a podbití. Koloběžka si včetně silné baterie zachovává hmotnost 24 kg. Kvalitní provedení a skvělá výbava Koloběžka BT 500 zajišťuje maximální pohodlí na cestách i skvělou skladnost. Jízdní komfort zajišťují 10“ nafukovací pneumatiky, které zvládnou i nezpevněné komunikace. Samotný rám koloběžky je vyroben z leteckého hliníku s matným černým nástřikem a nosností až 120 kg. K dispozici jsou široká stabilní řídítka s nastavitelnou výškou, LED světlomety vpředu i vzadu a kvalitní přední a zadní kotoučové brzdy.
Povedený produkt jde získat teď tady na našem webu umístěný v sekci elektrické koloběžky. Nyní můžete koupit ostatní produkty ze zmíněné kategorie za super ceny!

Tento zlevněný produkt Elektrokoloběžka Bluetouch BT 500, 45km/h, až 60km, 120kg, 10" VA od přední společnosti neuvedeno snadno naleznete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Levně za cenu 26 091 Kč.