Elektrokoloběžka Lamax E-scooter S7500 Plus až 25 km/h, až 25 km

Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S7500 Plus Pěšky to máte do práce nebo školy daleko, ale nechce se vám autem popojíždět v koloně nebo cestovat v... více informací »
Elektrokoloběžka Lamax E-scooter S7500 Plus až 25 km/h
Značka: Lamax
9 072 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S7500 Plus Pěšky to máte do práce nebo školy daleko, ale nechce se vám autem popojíždět v koloně nebo cestovat v...

Elektrokoloběžka LAMAX E-Scooter S7500 Plus Pěšky to máte do práce nebo školy daleko, ale nechce se vám autem popojíždět v koloně nebo cestovat v přeplněné tramvaji? Pořiďte si elektrickou koloběžku Lamax E-Scooter S7500 Plus, která vám se svým silným 350W motorem a svižnou jízdou rychlostí až 25 km/h umožní dostat se do cíle vaší cesty mnohem rychleji, během tří vteřin ji složíte a můžete přenést, kam potřebujete a na 8,5“ bezdušových pneumatikách si užijete pohodlnou jízdu bez obav z defektu. Dojezd až 25 km Spojení 7 500mAh baterie s rekuperací energie a Smart Power Managementu přináší velice dlouhý dojezd až 25 km na jedno nabití. Rychlost až 25 km/h Díky silnému motoru o výkonu 350 W si můžete užít rychlé a zábavné jízdy rychlostí až 25 km/h, přičemž vás nezastaví ani 15° stoupání. Vyšší řídítka Pro vaše pohodlí je koloběžka osazena vyššími řídítky, díky čemuž se bude lépe ovládat i vyšším lidem. Praktickou vychytávkou je zvonek. Kotoučová brzda Rychlé a bezpečné brzdění zajišťuje kvalitní mechanická kotoučová brzda. Koloběžka díky ní zabrzdí okamžitě po stisknutí brzdové páčky. Rychle do vašeho cíle Odrazte se a vydejte se na cestu do práce, školy nebo za zábavou rychlostí až 25 km/h. Koloběžka umožňuje výběr ze dvou jízdních režimů v podobě eko a sportovního režimu, přičemž její 350W motor má dostatek síly i na zdolání až 15° kopců. Uvnitř koloběžky se navíc ukrývá velká 7500mAh baterie, která ve spojení s technologií rekuperace energie zajišťuje dojezd až 25 km na jedno nabití. Bezpečí na prvním místě Protože jízda ve městě může přinést spoustu nečekaných situací, nabízí koloběžka E-Scooter S7500 Plus prvotřídní bezpečnostní výbavu, díky které vás jen tak něco nepřekvapí. Jejím základem je kvalitní kotoučová brzda, která v případě nebezpečí zajišťuje spolehlivé zabrzdění na pár metrech. Doplňuje ji přední a zadní LED osvětlení pro bezpečné jízdy i za tmy, ochrana proti nechtěnému rozjezdu a třeba je zmínit i velké 8,5“ bezdušové pneumatiky, které zajišťují pohodlí i na nerovných cestách a zbaví vás obav z defektu. Parťák do městské džungle Koloběžka Lamax nabízí praktické provedení, ideální pro použití ve městě. Během pouhých tří vteřin ji můžete složit a díky nízké hmotnosti 13 kg ji přenést, kam potřebujete. Na přehledném LCD displeji uvidíte všechny důležité informace a pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS ji lze uzamknout nebo zkontrolovat dojezd a statistiky vašich jízd. Tempomat pak usnadní vaše jízdy a pogumovaná deska tlumí vibrace a snadno ji umyjete.

Tento vynikající kousek Elektrokoloběžka Lamax E-scooter S7500 Plus až 25 km/h, až 25 km od top značky Lamax dostanete právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď za cenu 9 072 Kč.