Elektrokoloběžka Ninebot eKickscooter Zing C10, 16km/h, až 10km

Elektrokoloběžka pro děti Ninebot eKickScooter Zing C10 Známý výrobce elektrických koloběžek Segway přichází s modelem vytvořeným speciálně pro... více informací »
Elektrokoloběžka Ninebot eKickscooter Zing C10
Značka: Segway
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrokoloběžka pro děti Ninebot eKickScooter Zing C10 Známý výrobce elektrických koloběžek Segway přichází s modelem vytvořeným speciálně pro...

Elektrokoloběžka pro děti Ninebot eKickScooter Zing C10 Známý výrobce elektrických koloběžek Segway přichází s modelem vytvořeným speciálně pro děti. Elektrokoloběžka Ninebot eKickScooter Zing C10 se stane ideálním dárkem pro každé dítě nejen díky svému svěžímu barevnému designu, ale i jednoduchému ovládání díky 3 jízdním režimům, snadnému přenášení zásluhou nízké hmotnosti 9,5 kg nebo zábavné a přitom bezpečné jízdě rychlostí až 16 km/h. Rychlé, zábavné a bezpečné jízdy Koloběžka eKickScooter Zing C10 se stane novým oblíbencem vašich dětí. Se svým motorem o výkonu 120 W dopraví vaše dítě rychle a jednoduše do školy nebo za kamarády a to svižnou rychlostí až 16 km/h. Její ovládání přitom díky plynu na řídítkách s proměnným odporem dle nastaveného jízdního režimu zvládnou jak začátečníci, tak i zkušenější děti. Jedna jízda, 3 režimy Bezpečný režim pro začátečníky Pokud vaše dítě na elektrokoloběžce dosud nestálo, je pro něj ideální Bezpečný režim s maximální rychlostí až 10 km/h a velmi jemnou akcelerací plynu. Turbo režim pro dobrodruhy Chtějí si vaše děti užít rychlou a zábavnou jízdu? Režim Turbo zajišťuje rychlejší akceleraci plynu a zrychlení až na přibližně 16 km/h. Režim Cruise. Stačí se odrazit a jet Při zvolení režimu Power Assist stačí, když se dítě pouze odrazí. Režim zajišťuje zrychlení až na 16 km/h. Kvalitní provedení s dlouhou životností Koloběžka je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí tolik potřebnou odolnost a dlouhou životnost. Rám z vysokopevnostní oceli s trojúhelníkovou strukturou přináší špičkovou odolnost a ideální stabilitu na stupačce pro vaše dítě. Díky krytí IPX4 je navíc koloběžka odolná proti stříkající vodě, takže jí neublíží ani déšť. Dlouhý dojezd až 10 km Cesta do blízké školy a zpět není pro koloběžku nejmenším problémem. Spojení výkonné a přitom kompaktní lithium-iontové baterie, ovladače a systému BMS zajišťujícího rekuperaci energie přináší kvalitní dojezd koloběžky až 10 km na jedno nabití, které přitom zabere jen asi 2,5 hodiny. Pneumatiky s odolností vůči defektu Nejen pohodlnou jízdu, ale i dlouhou životnost přináší pevné gumové pneumatiky s odolností proti opotřebení. Nemusíte s nimi navíc řešit huštění pneumatik ani mít obavy z defektu. Dezén pneumatiky nabízí lepší přilnavost a zabraňuje prokluzování. Jednoduché složení i přenášení Koloběžka eKickScooter C10 nabízí velice snadné přenášení. Díky nízké hmotnosti pouhých 9,5 kg a lehce sklopnému provedení během pouhých 3 sekund lze koloběžku jednoduše přenášet v ruce nebo převážet v kufru auta. Ambientní podsvícení dle jízdního režimu Díky ambientnímu podsvětlení budete mít jistotu, že vaše dítě na silnici nikdo nepřehlédne. Podsvícení se přitom mění v závislosti na zvoleném režimu, díky čemuž světla v bezpečném režimu svítí červeně, v režimu Cruise modře a v Turbo režimu jsou světla vícebarevná.

Vynikající produkt Elektrokoloběžka Ninebot eKickscooter Zing C10, 16km/h, až 10km od našeho známého výrobce Segway je dostupný zde teď napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 5 990 Kč.