EMOS EM-711 TV anténa 0-80 km aktivní venkovní POUŽITÉ, NEOPOTŘEB

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Univerzální anténa Širokopásmová anténa EMOS EM-711 dokazuje, že... více informací »
EMOS EM-711 TV anténa 0-80 km aktivní venkovní
Značka: Emos
399 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Univerzální anténa Širokopásmová anténa EMOS EM-711 dokazuje, že...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Univerzální anténa Širokopásmová anténa EMOS EM-711 dokazuje, že abyste si mohli užívat kvalitního signálu, nepotřebujete mít na střeše nebo balkóně obří ošklivé „síto“. Díky její nenápadné barvě i velikosti (110 × 60 × 190 mm) snadno zapomenete, že ji máte. Ale jakmile zapnete televizi, ten skvostný obraz i zvuk vám to okamžitě připomene. Jedná se o anténu s přijímacím úhlem 180°, která zpracovává rádiové i TV vysílání (FM, DAB, DVB–T a DVB-T2) na vzdálenost až 80 km od vysílače. Na střechu či do pokoje? Na rozdíl od jiných modelů si u EM-711 můžete vybrat, jestli ji využijete jako střešní nebo interiérovou anténu. K těmto i dalším variantám vám dodáme veškeré potřebné vybavení, takže záleží jen na vás, jestli ji připevníte na anténní držák na střeše, fasádu domu, balkónové zábradlí nebo si ji vystavíte v obývacím pokoji. Ničím nerušený signál Jestliže bydlíte na adrese v blízkosti více vysílačů, nemusíte se rozhodovat, kterému z nich dáte přednost. Anténa EM-711 umí přijmout signál z několika vysílačů najednou. Naopak se absolutně nenechá nijak rušit pro ni nepotřebnými mobilními daty – o to se postará LTE filtr. Na vás zbývá už se jen uvelebit na gauči, hodit nohy nahoru a užít si s rodinou své oblíbené filmy, seriály nebo sportovní přenosy ve Full HD kvalitě. Koaxiální kabel i adaptér v balení K propojení antény se set-top boxem nebo přímo s televizí vám poslouží přiložený koaxiální kabel o délce 5 m. Vzhledem k tomu, že jde o aktivní anténu, neobejde se také bez dodatečné energie. Tu získá buď z připojeného set-top boxu nebo z externího napájecího zdroje, který je součástí balení, stejně jako napájecí výhybka (na obrázku dole). Ideální do karavanu Patříte k dobrodružnějším povahám, které rádi vymění vysoký komfort dovolené v hotelu za soukromí, volnost a nezapomenutelné zážitky při kempování? A přesto se ani na cestách nechcete vzdát večerního lenošení u televize? Pořiďte si digitální anténu i do karavanu nebo obytného auta. Tak vás ani za špatného počasí nepřepadne nuda. Ve slevě produkt EMOS EM-711 TV anténa 0-80 km aktivní venkovní POUŽITÉ, NEOPOTŘEB jde koupit ještě na stránkách v sekci antény. Vyhledejte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte na další vybrané kousky značky Emos. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Emos prodává skvělé výrobky.!

Unikátní kus EMOS EM-711 TV anténa 0-80 km aktivní venkovní POUŽITÉ, NEOPOTŘEB od společnosti Emos máte možnost najít zde za parádní cenu. Nyní za 399 Kč.