Emos ZQ8341 LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ8341 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 32W žárovku a spolehlivě tak prozáří... více informací »
Emos ZQ8341 LED žárovka Classic MR16 4
Značka: Emos
42 Kč
Ověřit dostupnost
LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ8341 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 32W žárovku a spolehlivě tak prozáří...

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ8341 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 32W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Neutrální bílá barva se vám bude hodit do místností, které neslouží jen k odpočinku, ale ve kterých trávíte čas i aktivně, se svoji svítivostí totiž dokonale osvětlí váš prostor. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.
Vynikající produkt máte možnost pořídit přímo na webu ve známé rubrice led žárovky! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této populární kategorie za skvělou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další zboží od výrobce Emos. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Emos vás a vaše blízké obohatí o top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento žádaný výrobek Emos ZQ8341 LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá od skvělého výrobce Emos je k získání již dnes pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 42 Kč.