ENERGY MP3 Clip Coral POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý MP3 přehrávač MP3 přehrávač se slotem na micro SD kartu... více informací »
ENERGY MP3 Clip Coral POUŽITÉ
Značka: Energy
589 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý MP3 přehrávač MP3 přehrávač se slotem na micro SD kartu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Skvělý MP3 přehrávač MP3 přehrávač se slotem na micro SD kartu do 64 GB. Má vestavěnou 8 GB paměť, na kterou bez problému nahrajete vaše nejoblíbenější písničky či filmy. Praktický klips na zadní straně přehrávače vám umožňí připnout si MP3 přehrávač na oblečení či batoh. Bluetooth a dlouhá výdrž ENERGY MP3 Clip Bluetooth Coral se pyšní technologii Bluetooth, díky které můžete snadno poslouchat hudbu na vaších bezdrátových sluchátkách. V zařízení je vestavěná lithiová baterie, která vám zajistí dobu přehrávání až 10 hodin (u bluetooth pak 5 hod).Ve slevě produkt ENERGY MP3 Clip Coral POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ lze získat zrovna tady u nás v populární rubrice audio! Prozkoumejte unikátní zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce Energy. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super výrobek ENERGY MP3 Clip Coral POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od oblíbené značky Energy je k dispozici tady nyní za super peníze. Nyní získáte od 589 Kč.