Energy Sistem Earphones Smart 2 Type C Black

Nová generace sluchátek Všechno jde dopředu a starý dobrý 3,5mm konektor pomalu mizí z mobilních zařízení. Budoucnost je USB typu C, které zajistí... více informací »
Energy Sistem Earphones Smart
Značka: Energy
389 Kč
Ověřit dostupnost
Nová generace sluchátek Všechno jde dopředu a starý dobrý 3,5mm konektor pomalu mizí z mobilních zařízení. Budoucnost je USB typu C, které zajistí...

Nová generace sluchátek Všechno jde dopředu a starý dobrý 3,5mm konektor pomalu mizí z mobilních zařízení. Budoucnost je USB typu C, které zajistí dokonalou kvalitu přenosu ze zařízení až do vašich uší. Digitální hudba Užijte si hudba jako nikdy před tím díky zabudovanému digitálnímu konvertoru, který vylepší přenos hudby tak, aby nedocházelo ke ztrátě kvality. Mějte vše pod kontrolou Zesilte hudbu, přepínejte mezi jednotlivými nahrávky nebo přijměte hovor – to vše díky jednoduchému in-line ovládání přímo na přívodním kabelu. Ideální parťák na cesty Díky tvrdému skořepinovému pouzdru, které je dodáváno společně se sluchátky, si můžete vzít vaše sluchátka kamkoliv s sebou. Pouzdro je ochrání před vnějšími vlivy a můžete si být jistí, že v pouzdře se vám nezamotají.

Nový produkt Energy Sistem Earphones Smart 2 Type C Black od výrobce se zárukou kvality Energy můžete koupit tady nyní extra se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 389 Kč.