Epson EB-X49, 3600 Ansi,XGA,4:3

Projektor Epson EB-X49 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři.... více informací »
Epson EB-X49
Značka: Epson
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Projektor Epson EB-X49 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři....

Projektor Epson EB-X49 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři. Přenosný XGA projektor Epson EB-X49 zajišťuje se svým světelným výstupem 3 600 lumenů vysoce kvalitní a jasný obraz plný barev i v dobře osvětlené místnosti, technologie 3LCD vytváří až třikrát jasnější obraz než u konkurenčních projektorů a lampový zdroj zaujme dlouhou životností až 12 000 hodin. Zážitky ve špičkové kvalitě Ať už dáváte přednost domácí zábavě při sledování filmů ve vysokém rozlišení, nebo prezentaci dokumentů v kanceláři, XGA projektor vám zásluhou technologie 3LCD zajistí působivé vizuální zážitky ve výjimečné kvalitě obrazu s ostrými detaily a živými barvami. Díky světelnému výstupu 3 600 lumenů zůstává obraz jasný i v dobře osvětlené místnosti. Životnost až 12 000 hodin Projektor Epson zaujme až neuvěřitelně dlouhou životností zásluhou svého kvalitního provedení. Lampový zdroj zajišťuje dlouhou životnost až 12 000 hodin v úsporném režimu. Snadno přenosné provedení Abyste se mohli bavit sledováním filmů na chatě, nebo využít prezentaci na firemní cestě, je projektor Epson snadno přenosný a zaujme jednoduchým nastavením obrazu. Pro připojení dalších zařízení je k dispozici HDMI vstup a vaše zážitky podpoří kvalitní zvuk produkovaný 5W reproduktorem.

Tento neodolatelný kus Epson EB-X49, 3600 Ansi,XGA,4:3 od výrobce s mnohaletou tradicí Epson pohodlně pořídíte tady a teď v akci! Pouze nyní za 13 990 Kč.