Epson EB-X51, 3800 Ansi,XGA,4:3

Projektor Epson EB-X51 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři.... více informací »
Epson EB-X51
Značka: Epson
12 290 Kč
Ověřit dostupnost
Projektor Epson EB-X51 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři....

Projektor Epson EB-X51 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři. Přenosný XGA projektor Epson EB-X51 zajišťuje se svým světelným výstupem 3 800 lumenů vysoce kvalitní a jasný obraz plný barev i v dobře osvětlené místnosti, technologie 3LCD vytváří až třikrát jasnější obraz než u konkurenčních projektorů a lampový zdroj zaujme neuvěřitelnou životností až 18 let. Zážitky ve špičkové kvalitě Ať už dáváte přednost domácí zábavě při sledování filmů ve vysokém rozlišení, nebo prezentaci dokumentů v kanceláři, XGA projektor vám zásluhou technologie 3LCD zajistí působivé vizuální zážitky ve výjimečné kvalitě obrazu s ostrými detaily a živými barvami. Díky světelnému výstupu 3 800 lumenů zůstává obraz jasný i v dobře osvětlené místnosti. Životnost až 18 let Projektor Epson zaujme až neuvěřitelně dlouhou životností zásluhou svého kvalitního provedení. Lampový zdroj zajišťuje dlouhou životnost až 18 let při běžném používání. Snadno přenosné provedení Abyste se mohli bavit sledováním filmů na chatě, nebo využít prezentaci na firemní cestě, je projektor Epson snadno přenosný a zaujme jednoduchým nastavením obrazu. Pro připojení dalších zařízení jsou k dispozici HDMI vstupy, nebo bezdrátové Wi-Fi rozhraní, které umožňuje sdílení obsahu vašeho mobilního telefonu pomocí aplikace iProjection.

Tento zlevněný výrobek Epson EB-X51, 3800 Ansi,XGA,4:3 od výrobce s dlouholetou historií Epson můžete najít tady a teď právě za outletovou cenu! V akci za 12 290 Kč.