EVOLVEO Armor O2

Do bazénu. Do vany. Kamkoliv. Vodotěsný a kompaktní bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor O2 s výdrží na jedno nabití až 24 hodin vás zaujme svým... více informací »
EVOLVEO Armor O2
Značka: EVOLVEO
699 Kč
Ověřit dostupnost
Do bazénu. Do vany. Kamkoliv. Vodotěsný a kompaktní bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor O2 s výdrží na jedno nabití až 24 hodin vás zaujme svým...

Do bazénu. Do vany. Kamkoliv. Vodotěsný a kompaktní bezdrátový reproduktor EVOLVEO Armor O2 s výdrží na jedno nabití až 24 hodin vás zaujme svým krásným zvukem s maximálním výkonem 12 W, který je více než slušný při velikosti 10,5 x 10,5 x 6 cm. Těšit se můžete na vodotěsnost s certifikací IPX7, takže si ho v klidu vezměte s sebou do bazénu, na vodu nebo třeba do vany. Jednoduše ho spárujete se svým mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth 5.0 nebo můžete využít přehrávání pomocí SD karty nebo USB-C konektoru. Spousta funkcí Krásný zvuk a silné basy jsou asi základ, ale tento bezdrátový reproduktor se může pyšnit technologií MaxxAudio DSP, která reprodukovaný zvuk povznese na vyšší úroveň. Navíc díky funkci TWS Sync 2 můžete připojit další zařízení a užít si tak stereo poslech.

Vynikající produkt EVOLVEO Armor O2 od kvalitního výrobce EVOLVEO je k dispozici v naší nabídce extra výhodně. Cena již od 699 Kč.