EVOLVEO Omega T2, HD DVB-T2 H.265/HEVC rekordér POUŽITÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Multimediální DVB-T2 přijímač a rekordér v jednom s označením... více informací »
EVOLVEO Omega T2
Značka: EVOLVEO
639 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Multimediální DVB-T2 přijímač a rekordér v jednom s označením...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Multimediální DVB-T2 přijímač a rekordér v jednom s označením Omega T2 si pro vás připravila společnost Evolveo. Přístroj se chlubí přízviskem přijímač nové generace, což v praxi znamená, že se můžete spolehnout na všechny moderní funkce včetně vysílacího standardu H.265. H.265 / HEVC Jedna z prvních vlastností, která upoutá vaši pozornost, je jistě jemný a elegantní design přístroje. Ten mu propůjčilo zejména kovové tělo a konzervativní konstrukce, díky čemuž skvěle zapadne mezi ostatní elektroniku ve vašem pokoji. Uprostřed čela se pak nachází velký a přehledný displej, který vždy poskytne aktuální informace. Hlavní doménou přístroje, která zastíní i příjemný vzhled, je však podpora nejnovějšího vysílacího standardu H.265/HEVC. Oproti jeho předchůdci dokáže nový standard nabídnout zejména nižší datový tok při zachování obrazové kvality. Zaručena je samozřejmě i zpětná kompatibilita. Vynikající funkce Jednou z hlavních vlastností rekordéru je jistě možnost nahrávat televizní vysílání označovaná USB PVR. S přístrojem Omega T2 si tak v digitální kvalitě na připojené USB zařízení uložíte své oblíbené programy, anebo pořady, na které nemáte možnost se podívat. Nahrávání je pak možné naplánovat přes českého programového průvodce EPG. Velkou výhodou je i český teletext nebo unikátní funkce TimeShift, jenž vám dává možnost nahrávaný pořad zároveň rovnou pozorovat. Tuto výhodu oceníte například v momentě, kdy si chcete uprostřed filmu udělat přestávku například na venčení psa. Zapnete TimeShift a po návratu pokračujete v místě, kde jste přestali.
Tento velmi žádaný kus můžete získat přímo tady a teď na našem webu zařazený v sekci příjem tv signálu. Nyní můžete koupit unikátní produkty ze zmíněné sekce za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé kousky od značky EVOLVEO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka EVOLVEO pro vás připravuje kvalitní sortiment. za extra cenu!

Kvalitní a žádaný produkt EVOLVEO Omega T2, HD DVB-T2 H.265/HEVC rekordér POUŽITÉ od společnosti s dlouholetou tradicí EVOLVEO je k dispozici momentálně za mimořádně nízkou cenu! Nyní získáte od 639 Kč.