Externí box pro HDD Connect IT ToolFree clear (CEE-1300-TT)

Elegantní a kompaktní Externí box Connect IT je vyroben z kvalitního plastu a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na... více informací »
Externí box pro HDD
Značka: Connect IT
206 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a kompaktní Externí box Connect IT je vyroben z kvalitního plastu a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na...

Elegantní a kompaktní Externí box Connect IT je vyroben z kvalitního plastu a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách. Navíc má odsunovací zadní kryt. Stačí jen zapojit Pro připojení k vašemu počítači slouží vysokorychlostní USB 3.0, takže nepotřebujete žádné dodatečné napájení. Díky technologii USB 3.0 můžete dosáhnout rychlosti přenosu dat až 5 Gbps, a proto se externí box hodí pro přenos velkých souborů. Interní rozhraní SATA Rozhraní SATA umožňuje připojení klasických 2,5“ disků, ale také superrychlých 2,5“ SSD disků. Zařízení je kompatibilní se SATA III/II/I. Externí box Connect IT podporuje aktuální operační systémy Windows (7 a novější), Mac OS X (10 a novější) a Linux (2.6 a novější).
Velmi žádaný produkt Externí box pro HDD Connect IT ToolFree clear (CEE-1300-TT) můžete pořídit právě tady na webu zařazený v kategorii pro pc! Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu! Tato vyjímečná značka Connect IT pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment

Tento unikátní produkt Externí box pro HDD Connect IT ToolFree clear (CEE-1300-TT) od společnosti s předním postavením na trhu Connect IT můžete nakoupit na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Akční cena již od 206 Kč.