Externí box pro HDD Natec Rhino Go (NKZ-1279)

Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách.... více informací »
Externí box pro HDD Natec Rhino
Značka: Natec
272 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách....

Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách. Stačí jen zapojit Pro připojení k vašemu počítači slouží vysokorychlostní USB 3.0, takže nepotřebujete žádné dodatečné napájení. Díky technologii USB 3.0 můžete dosáhnout rychlosti přenosu dat až 6 Gbps, a proto se externí box hodí pro přenos velkých souborů. Interní rozhraní SATA Rozhraní SATA umožňuje připojení klasických 2,5“ disků, ale také superrychlých 2,5“ SSD disků. Zařízení je kompatibilní se SATA III/II/I. Externí box Natec podporuje aktuální operační systémy Windows (7 a novější), Mac a Linux.
Tento designový produkt můžete koupit teď u nás umístěný v rubrice notebooky! Připravili jsme parádní zboží ve zmiňované rubrice z pohodlí domova. Tento výrobce Natec má na skladě velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zajímavý výrobek Externí box pro HDD Natec Rhino Go (NKZ-1279) od dodavatele s dlouholetou historií Natec snadno naleznete zde teď právě za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 272 Kč.