Externí box pro HDD Natec Rhino Go (NKZ-1280)

Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách.... více informací »
Externí box pro HDD
Značka: Natec
319 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách....

Elegantní a kompaktní Externí box Natec je vyroben z kvalitního hliníku a je určený pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo i na cestách. Stačí jen zapojit Pro připojení k vašemu počítači slouží vysokorychlostní USB 3.0, takže nepotřebujete žádné dodatečné napájení. Díky technologii USB 3.0 můžete dosáhnout rychlosti přenosu dat až 6 Gbps, a proto se externí box hodí pro přenos velkých souborů. Interní rozhraní SATA Rozhraní SATA umožňuje připojení klasických 2,5“ disků, ale také superrychlých 2,5“ SSD disků. Zařízení je kompatibilní se SATA III/II/I. Externí box Natec podporuje aktuální operační systémy Windows (7 a novější), Mac a Linux.

Exkluzivní produkt Externí box pro HDD Natec Rhino Go (NKZ-1280) od výrobce se zárukou kvality Natec máte možnost koupit u nás právě za výborné peníze. Akční cena od 319 Kč.