Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U (90DD02A0-M29000) OBAL PO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypalovací mechanika ASUS SDRW-08U9M-U, USB-C/A, černá... více informací »
Externí DVD mechanika Asus
Značka: ASUS
835 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypalovací mechanika ASUS SDRW-08U9M-U, USB-C/A, černá...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypalovací mechanika ASUS SDRW-08U9M-U, USB-C/A, černá Doplňte svůj notebook o elegantní externí DVD mechaniku ASUS U9M. Její minimalistický design s extrémně malou tloušťkou 13,9 mm a nízkou hmotností vás zkrátka dostane. Archivujte svá data a digitální vzpomínky na dobu více jak tisíc let díky technologii M-DISC, která zaznamenává data do pevné vrstvy, a tak je životnost DVD mnohem vyšší než životnost flashdisků, pevných disků a dalších zapisovatelných médií. M-Disky mohou být DVD nebo Blu-Ray a jsou odolné vůči oxidaci a vysokým teplotám. Kompatibilní s mnoha zařízeními Předností vypalovací mechaniky ASUS jsou dva kabely umožňující přenos dat skrz rozhraní USB-A a USB-C, které zajišťuje bleskurychlý zápis. Mechanika je tak kompatibilní s celou řadou notebooků a PC se systémy Windows, ale i Mac. Perfektní ochrana vašich dat Pro zálohování využívá mechanika ASUS intuitivní software CyberLink Power2Go 8 a PowerBackUp, které zjednodušují proces vypalování a mohou vám pro ochranu volitelně šifrovat vaše soukromá data. Zálohované soubory pak automaticky archivuje a přes aplikaci NeroBackItUp poskytuje bezdrátovou zálohu ze zařízení Android do počítače. Tyto technologie společně tvoří perfektní ochranu všech vašich informací a vzpomínek a předchází riziku jejich ztráty. Výjimečný design Ultratenká elegantní mechanika ASUS se chlubí sofistikovaným designem inspirovaným filozofií Zen. Se svými soustřednými kruhy se esteticky hodí nejlépe k notebookům ASUS ZenBook, avšak parádu vám bude dělat s kterýmkoliv jiným zařízením.
Tento nejprodávanější produkt Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U (90DD02A0-M29000) OBAL PO můžete sehnat jednoduše tu na stránkách v oblíbené sekci notebooky. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! Náš sortiment je široký, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce ASUS. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U (90DD02A0-M29000) OBAL PO od výrobce s dlouholetou historií ASUS snadno můžete najít u nás za akční cenu. Právě teď jen za 835 Kč.