Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U (90DD02A2-M29000)

Externí DVD mechanika ASUS ZenDrive U9M externí mechanika vás bude lákat svým unikátním vzhledem, ale také výtečnými vlastnostmi, které ocení při... více informací »
Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U
Značka: ASUS
921 Kč
Ověřit dostupnost
Externí DVD mechanika ASUS ZenDrive U9M externí mechanika vás bude lákat svým unikátním vzhledem, ale také výtečnými vlastnostmi, které ocení při...

Externí DVD mechanika ASUS ZenDrive U9M externí mechanika vás bude lákat svým unikátním vzhledem, ale také výtečnými vlastnostmi, které ocení při každém záznamu. Designové provedení Zen se vyznačuje soustředným kružnicovým vzorem na povrchu zařízení a ultra tenkým profilem 13 mm. Mechanika vás zaujme i svými vlastnostmi, kdy v základní výbavě naleznete dvojici kabelů ​pro USB Typu A i Typu C. Samozřejmostí je podpora operačních systémů Windows i Mac. Rychlost záznamu dosahuje pohodových 8x DVD, kdy se navíc dočkáte i možnosti tisíciletého uložení M-DISC.

Tento kvalitní a žádaný produkt Externí DVD mechanika Asus SDRW-08U9M-U (90DD02A2-M29000) originál od značky ASUS jednoduše můžete sehnat tady teď právě za báječnou cenu. Na našich stránkách za 921 Kč.