Fén Beurer HC 30, 2200W

Fén na vlasy Beurer HC 30 Fén na vlasy Beurer HC 30 přináší skvělý výkon, dlouhou životnost, moderní design a velkou škálu funkcí. Jeho... více informací »
Fén Beurer HC 30
Značka: BEURER
617 Kč
Ověřit dostupnost
Fén na vlasy Beurer HC 30 Fén na vlasy Beurer HC 30 přináší skvělý výkon, dlouhou životnost, moderní design a velkou škálu funkcí. Jeho...

Fén na vlasy Beurer HC 30 Fén na vlasy Beurer HC 30 přináší skvělý výkon, dlouhou životnost, moderní design a velkou škálu funkcí. Jeho největší předností je, že se dokáže přizpůsobit každému typu vlasů. Při vysoušení si můžete vybrat dvě úrovně rychlostí a tři stupně teploty a 2 otáčky ventilátoru. Praktické závěsné očko zajistí, že uskladnění bude velice snadné. Studená vlna Pro zafixování účesu a zajištění, že bude vypadat stylově po celý den, je v tomto pomocníkovi zabudovaná studená vlna, která se o vše postará. Vaše vlasy budou vypadat dobře, i při příchodu domů ve večerních hodinách. Bezpečnost Výrobce samozřejmě myslí v první řadě na vaší bezpečnost. Fén je opatřen automatickou ochranou proti přehřátí a odnímatelným bezpečnostním filtrem. Bezpečnost Výrobce samozřejmě myslí v prvé řadě na vaší bezpečnost. Fén je opatřen automatickou ochranou proti přehřátí a odnímatelným bezpečnostním filtrem. Tento nejprodávanější produkt Fén Beurer HC 30, můžete získat jednoduše na stránkách umístěný v kategorii fény. Máme pro vás zlevněné produkty z této známé rubriky za super ceny.

Kvalitní a žádaný produkt Fén Beurer HC 30, 2200W od kvalitní značky BEURER jednoduše naleznete tady teď za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 617 Kč.