Fén Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE, 2000W

Vysoušeč vlasů Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE Suchých vlasů a dokonalého stylingu dosáhnete během chvíle pomocí vysoušeče vlasů značky Hot... více informací »
Fén Hot Tools Pro Signature
Značka: Hot Tools
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoušeč vlasů Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE Suchých vlasů a dokonalého stylingu dosáhnete během chvíle pomocí vysoušeče vlasů značky Hot...

Vysoušeč vlasů Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE Suchých vlasů a dokonalého stylingu dosáhnete během chvíle pomocí vysoušeče vlasů značky Hot Tools. Tento fén ocení jak profesionálové, tak i ostatní, kteří jej budou chtít využívat v domácích podmínkách, je prostě určen pro každého bez rozdílu věku, profese nebo pohlaví. Značka s tradicí Značka Hot Tools vznikla v roce 1991 v USA, kdy přišla na trh s řadou kulem. V dnešní době se však už nejedná jen o výrobce kulem, ale o firmu nabízející celou řadu různých stylingových pomůcek. V roce 2021 představila novou řadu PRO SIGNATURE, která je určena pro každého kdo se zajímá o poslední trendy a miluje styl. Výkonný pomocník Vysoušeč vlasů HTDR5581UKE Pro Signature disponuje výkonným AC motorem, který se pyšní dlouhou životností, a při vysoušení využívá maximální průtok vzduchu, takže vaše vlasy budou suché během pár minut, a vy tak budete moci vyrazit do práce nebo na večírek vždy včas. Zářivé a zdravé vlasy S technologií Direct Ion budou vaše vlasy působit zdravěji, protože tato technologie brání krepatění. Zvolit si pak můžete ze dvou rychlostních stupňů a tří teplotních nastavení, samozřejmostí je i tlačítko pro studený vzduch, se kterým váš výsledný styling nádherně zafixujete. Velmi prodávaný produkt Fén Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE, jde získat nyní na webu umístěný v sekci fény. Pořiďte si zcela nové výrobky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není vše, máme toho více. Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Hot Tools. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Hot Tools pro vás připravuje kvalitní zboží.

Tento nejprodávanější kus Fén Hot Tools Pro Signature HTDR5581UKE, 2000W od kvalitní značky Hot Tools seženete právě teď v nabídce za báječnou cenu. Akční cena od 1 349 Kč.
Další elektronika od výrobce Hot Tools