Fén Orava Orava HD-402, 1000W, cestovní POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Fén Orava HD-402, cestovní Stylový a snadno přenosný Potřebujete... více informací »
Fén Orava Orava HD-402
Značka: neuvedeno
191 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Fén Orava HD-402, cestovní Stylový a snadno přenosný Potřebujete...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Fén Orava HD-402, cestovní Stylový a snadno přenosný Potřebujete výkonný a zároveň stylový fén na vaše cesty? V tom případě je tu pro vás Orava HD-402 fén v černo růžovém designu. Podle vašich potřeb si můžete vybrat mezi dvěma stupni výkonu a teploty vzduchu. K dispozici je také praktické očko na zavěšení. Díky sklopné rukojeti a kompaktním rozměrům je fén vhodný na cestování.
Tento velmi žádaný produkt máte možnost dostat jednoduše tady u nás umístěný v sekci fény! Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie na pár kliknutí!

Povedený kus Fén Orava Orava HD-402, 1000W, cestovní POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBO od přední společnosti neuvedeno je dostupný právě nyní skutečně výhodně. Nyní pořídíte za 191 Kč.