Fén Rowenta Powerline CV5930F0, 2100W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vlasy hebké a lesklé Rowenta Powerline CV5930F0 vám přináší... více informací »
Fén Rowenta Powerline CV5930F0
Značka: Rowenta
535 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vlasy hebké a lesklé Rowenta Powerline CV5930F0 vám přináší...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Vlasy hebké a lesklé Rowenta Powerline CV5930F0 vám přináší snadné vysoušení s leským výsledkem. Vysoušení vlasů je rychlé a bezpečné. Funkce ionizace snižuje rozlétanost vlasů, redukuje statickou elektřinu a zanechává vlasy lesklé a hebké. Vyzkoušejte výjimečnou sílu pokročilé technologie Effiwatts, se kterou je fénování účinné a zároveň energeticky úsporné. Chytré funkce Výkon 2400 W je doplněn inteligentními funkcemi, se šesti nastaveními rychlosti/teploty, které vám poskytují absolutní kontrolu nad vaším účesem. Thermo Control udržuje vlasy chráněné a koncentrátor zajistí přesnější styling. Nepřijdete ani o funkci studeného vzduchu, se kterým svůj konečný styling vlasů zafixujete na dlouhou dobu. Snadné nastavení Díky 6 nastavením teplot a úrovně rychlosti máte nad účesem snadnou kontrolu. Jednoduché použivání Délka kabelu 1,8 m přináší velkou volnost pohybu. Ergonomický design vám zase zaručí jednoduché uchopení a snadnou manipulaci. Zářivý lesk Vysoké lesk vašich vlasů máte na dosah ruky. A to díky ionizéru, který redukuje statickou elektřinu a rozlétanost vlasů a zajišťuje tak hebké, hladké a lesklé vlasy. Výkonné vysoušení Chcete-li dosáhnout efektivního vysoušecího výkonu s menší spotřebou energie, pak je tu pro vás pokročilá technologie Wffiwatts. Zdravé a chráněné vlasy Nastavení Thermo Control udržuje vaše vlasy chráněné tím, že nabízí ideální teplotu, která zachová jejich přirozenou krásu. Precizní styling Dokončete váš styling pomocí nástavce s koncentrátorem pro koncentrovaný proud vzduchu,který zajišťuje přesné vysoušení a perfektní výsledky. Difuzér zvětší objem vlasů Vytvarujte si dokonalý vzhled vlasů s maximálním objemem s difuzérem. Jednoduchá výměna nástavců udělá víc, než si myslíte. Jednoduché čištění Odnímatelná mřížka zajišťuje velmi snadnou péči o fén. Fén tak můžete vyčistit a dopřát si tak delší životnost spotřebiče.

Kvalitní a oblíbený výrobek Fén Rowenta Powerline CV5930F0, 2100W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od oblíbené značky se zárukou kvality Rowenta lze sehnat tady až neuvěřitelně levně! Nyní získáte od 535 Kč.