Fén Rowenta Pro Expert CV8840F0, 2200W

Pro Expert Rowenta CV8840F0 Také vás vždycky mrzí, že hezký a dlouhotrvající účes od kadeřníka vám vydrží jen do prvního... více informací »
Fén Rowenta Pro Expert
Značka: Rowenta
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Pro Expert Rowenta CV8840F0 Také vás vždycky mrzí, že hezký a dlouhotrvající účes od kadeřníka vám vydrží jen do prvního...

Pro Expert Rowenta CV8840F0 Také vás vždycky mrzí, že hezký a dlouhotrvající účes od kadeřníka vám vydrží jen do prvního umytí? Fén Rowenta Pro Expert byl vytvořený pro opravdové znalce stylingu. Vlasy s ním vysušíte rychle a zároveň nezplihnout s prvním větříkem. S ním budete každý den vypadat, jako kdybyste právě vyšli za salonu. Jakýkoliv účes chcete Máte rádi vlasy rovné nebo vlnité? Obecná poučka zní, že každý chce to, co zrovna nemá. S tímto fénem si můžete vybrat. Má 6mm koncentrátor pro rovné foukání, větší 9mm pro nadýchaný účes a difuzér pro co největší objem a nejvýraznější vlny. Vaši kontrolu nad výsledným účesem ještě zvýší tři nastavitelné úrovně teploty a dvě rychlosti. Profesionální výsledek Fén nabízí nadprůměrný výkon 2 200 W a silný AC motor. S ním můžete dosáhnout rychlosti proudícího vzduchu až 126 km/h. Vaše vlasy tak vysušíte rychleji, než byste si s kadeřnicí vypili kávu. Výsledek bude ale stejně profesionální, jako byste si za ní vážně zašli. Navíc pomocí studeného vzduchu nakonec účes zafixujete, takže vydrží. Pokročilá ionizace jim zase dodá lesk.

Tento zlevněný produkt Fén Rowenta Pro Expert CV8840F0, 2200W od značky s dobrým jménem Rowenta jde nakoupit u nás právě opravdu levně! Teď za akční cenu 1 499 Kč.