Filtr do čističky vzduchu Xiaomi Smart 4 Pro

Náhradní filtr Xiaomi Air Purifier 4 Pro Náhradní filtr Xiaomi pro filtraci chlupů vašeho domácího mazlíčka, prachu nebo bavlněných vláken je... více informací »
Filtr do čističky vzduchu Xiaomi
Značka: Xiaomi
1 648 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní filtr Xiaomi Air Purifier 4 Pro Náhradní filtr Xiaomi pro filtraci chlupů vašeho domácího mazlíčka, prachu nebo bavlněných vláken je...

Náhradní filtr Xiaomi Air Purifier 4 Pro Náhradní filtr Xiaomi pro filtraci chlupů vašeho domácího mazlíčka, prachu nebo bavlněných vláken je určen výhradně pro čističku vzduchu Xiaomi Air Purifier 4 Pro. Filtr dokáže účinně filtrovat hrubé částice, jako jsou PM 2,5, pyl nebo srst domácích zvířat, které přispívají k alergickým reakcím. Aktivní uhlí pak pomáhá odstranit nepříjemný zápach včetně výparů z vaření, kouře nebo formaldehydu. Technické specifikace: Barva: černá Obsah balení: 1x filtr, 1x manuál Hmotnost produktu: 1,5 kg Rozměry produktu: 226 x 226 x 360 mm
Žádaný produkt Filtr do čističky vzduchu Xiaomi Smart 4 Pro můžete dostat přímo tady na stránkách ve známé kategorii příslušenství k úpravnám vzduchu a klimatizacím! Prozkoumejte ostatní kusy z této populární kategorie za parádní cenu!

Často hledaný výrobek Filtr do čističky vzduchu Xiaomi Smart 4 Pro od známé kvalitní značky Xiaomi snadno můžete najít aktuálně na webu ve výhodné akci! Výhodně za 1 648 Kč.