Filtrační konvice Laica J31BD, Light Graffiti, modrá

Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobené v Itálii. Laica Light Graffiti patří do nejvyšší řady konvic, kde se... více informací »
Filtrační konvice Laica J31BD
Značka: Laica
699 Kč
Ověřit dostupnost
Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobené v Itálii. Laica Light Graffiti patří do nejvyšší řady konvic, kde se...

Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou designované i vyrobené v Itálii. Laica Light Graffiti patří do nejvyšší řady konvic, kde se prolíná perfektní design s výbornou kvalitou. Víko má vždy černou barvu, ke kterému si můžete vybrat rukojeť červené, zlaté, fialové, modré nebo zelené barvy. Samotné tělo a vnitřní nádrž jsou tmavé transparentní barvy. Laica Light Graffiti dokáže přefiltrovat až 1,2 litru vody a ještě při tom i dobře vypadat. Designové prvky, jako ergonomická rukojeť a její moderní tvar může být ozdobou Vaší domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Tvar konvice je designovaný tak, že padne do dveří většiny chladniček. Certifikovaná kvalita Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložená mnohými certifikacemi významných nezávislých laboratoří z celého světa, a též také certifikátem z tuzemského Státního zdravotního ústavu s pozitivním výsledkem. BI-FLUX filtry jsou navíc o 30% účinnější než jiné. S Laicou šetříte Přemýšleli jste někdy, kolik utratíte za vodu v PET lahvích? Jediný filtr Bi-Flux vám zaručí přefiltrování až 150 litrů vody, což je přesně 100 klasických 1,5 litrových lahví. Přesně tolik lahví nebudete muset tahat z obchodu. Čistá, nezávadná a chutná voda z filtrační konvice Laica Vás bude stát 1/6 toho, co zaplatíte za barelovou vodu a 1/8 pitné vody z PET lahve. Pijte zdravěji Přefiltrování plné nádržky trvá jen 3 minuty, během kterých získáte 1,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. Výsledkem je vylepšená chuť, vůně a vzhled vody. Je na výběr z několika typů filtrů, vhodných pro Váš organismus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Universal). V porovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem minerálů, a stejně tak pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Na potřebu výměny filtru Vás upozorní digitální indikátor. Nadpis text obrázek (š. 400 px)
Výjimečný produkt Filtrační konvice Laica J31BD, Light Graffiti, modrá můžete sehnat nyní tady na stránkách v populární rubrice filtrace vody! Nyní koupíte další zboží z této kategorie ve výprodejové akci.

Tento kvalitní a levný kus Filtrační konvice Laica J31BD, Light Graffiti, modrá od populární značky Laica máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za super cenu! Pouze nyní za 699 Kč.