Filtrační konvice XXL Firenze Laica J81-CC, 3,7l

Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou vyrobené v Itálii. Laica Firenze kombinuje design s kvalitou. Víko s rukojetí má vždy bílou... více informací »
Filtrační konvice XXL Firenze Laica J81-CC
Značka: Laica
683 Kč
Ověřit dostupnost
Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou vyrobené v Itálii. Laica Firenze kombinuje design s kvalitou. Víko s rukojetí má vždy bílou...

Italská výroba a design Filtrační konvice Laica jsou vyrobené v Itálii. Laica Firenze kombinuje design s kvalitou. Víko s rukojetí má vždy bílou barvu, ke kterým si můžete vybrat časovač v červené, zlaté, modré nebo zelené barvě. Samotné tělo a vnitřní nádrž jsou transparentní barvy. Laica Firenze dokáže přefiltrovat až 2,2 litru vody. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napuštění vody bez sundání víka. Certifikovaná kvalita Není nám jedno, co pijeme. Účinnost, efektivita a zdravotní nezávadnost konvic Laica a filtrů Bi-Flux je podložená mnohými certifikacemi významných nezávislých laboratoří z celého světa, a též také certifikátem z tuzemského Státního zdravotního ústavu s pozitivním výsledkem. BI-FLUX filtry jsou navíc o 30% účinnější než jiné. S Laicou šetříte Přefiltrování plné nádržky trvá pár minut, během kterých získáte 2,2l vody bez chlóru, těžkých kovů, vodního kamene a bakterií. V porovnání s vodou z kohoutku pijete zdravější vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahem minerálů, a stejně tak pokrmy připravené za pomoci přefiltrované vody jsou zdravější a chutnější. Diskontní kus Filtrační konvice XXL Firenze Laica J81-CC, 3,7l máte možnost nakoupit aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci filtrace vody! Získejte kvalitní zboží z této oblíbené rubriky za super cenu. Významná značka Laica pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další kousky od značky Laica. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Filtrační konvice XXL Firenze Laica J81-CC, 3,7l od našeho výrobce Laica můžete nakoupit tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 683 Kč.