Filtrační sáčky Kärcher pro WD3 a SE4001, 4ks

Filtrační sáčky Kärcher pro WD3 a SE4001, 4ks Praktické vliesové filtrační sáčky Kärcher využijete lehce ve své domácnosti.... více informací »
Filtrační sáčky Kärcher pro
Značka: Kärcher
259 Kč
Ověřit dostupnost
Filtrační sáčky Kärcher pro WD3 a SE4001, 4ks Praktické vliesové filtrační sáčky Kärcher využijete lehce ve své domácnosti....

Filtrační sáčky Kärcher pro WD3 a SE4001, 4ks Praktické vliesové filtrační sáčky Kärcher využijete lehce ve své domácnosti. Snadno zachytí prach z vrtání či frézování, samozřejmostí je i domácí prachy. Jsou přizpůsobeny pro uklízení jen v interiéru. Sáčky jsou extrémně odolné proti roztržení, byly vyvinuty speciálně pro mokré a suché vysavače Kärcher WD 2 Plus, WD 3, WD 3 Battery a KWD 1–KWD 3 a také pro sprejové extrakční čističe SE 4001/SE 4002. V balení se nachází 4ks.
Akční a ve slevě kousek naleznete snadno tady na webu umístěný v kategorii sáčky do vysavačů. Připravili jsme pro vás ostatní zboží z této populární kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, u nás najdete více kvalitních produktů od dodavatele Kärcher. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Filtrační sáčky Kärcher pro WD3 a SE4001, 4ks od přední společnosti Kärcher jednoduše pořídíte v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 259 Kč.