Filtrační sportovní láhev Laica BR60C01 myLaica, 0,6l

Filtrační láhev Laica MyLaica Díky filtrační láhvi Mylaica máte vodu se skvělou chutí k dispozici během okamžiku. Stačí naplnit lahev,... více informací »
Filtrační sportovní láhev Laica BR60C01
Značka: Laica
576 Kč
Ověřit dostupnost
Filtrační láhev Laica MyLaica Díky filtrační láhvi Mylaica máte vodu se skvělou chutí k dispozici během okamžiku. Stačí naplnit lahev,...

Filtrační láhev Laica MyLaica Díky filtrační láhvi Mylaica máte vodu se skvělou chutí k dispozici během okamžiku. Stačí naplnit lahev, zašroubovat a můžete se kdykoliv napít lahodné a čisté vody. Karbonový filtr Fast Disk vás totiž účinně zbaví chlorinu a zachová pouze čistou chuť včetně prospěšných minerálů. Snadná příprava Přichystat si filtrovanou vodu nikdy nebylo jednodušší. Stačí naplnit láhev a vychutnat. Filtr umístěný ve víčku už se postará o to, aby voda, která se vám dostane do úst, obsahovala méně chlorinu a tak i lépe chutnala. Znovu použitelná Díky své znuvupoužitelnosti je láhev ekologicky šetrným řešením pro každodenní hydrataci. Jeden filtr vám vystačí na 120 litrů filtrované vody, což by mělo vystačit zhruba na měsíc. Můžete tak ušetřit až tisícovku plastových lahví za rok v porovnání s obvyklým nákupem pet lahví s vodou. Bezpečné materiály Láhev je vyrobena z nerezové oceli, která je vhodná k uschování potravin a nápojů, je hygienicka a odolná rezivění. Navíc jí nevadí ani běžné zacházení a časté přenášení, například v tašce nebo batohu, kde o nějaký ten náraz není nouze. Hermetický uzávěr pak bezpečně zamezí nechtěnému vylití.Tento kvalitní a žádaný produkt Filtrační sportovní láhev Laica BR60C01 seženete ještě tady a teď na našem webu v populární kategorii filtrace vody. Podívejte se na parádní produkty z této kategorie za extra cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Laica. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kousek Filtrační sportovní láhev Laica BR60C01 myLaica, 0,6l od skvělého výrobce Laica máte možnost najít momentálně napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 576 Kč.