FM Transmitter Connect IT CCC-8800-SL, bluetooth, stříbrný ROZBAL

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Transmitter do auta Transmitter Connect IT kombinuje tři zařízení v... více informací »
FM Transmitter Connect IT CCC-8800-SL
Značka: neuvedeno
296 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Transmitter do auta Transmitter Connect IT kombinuje tři zařízení v...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Transmitter do auta Transmitter Connect IT kombinuje tři zařízení v jednom – USB nabíječku, bezdrátové handsfree a hudební přehrávač. Poslouchejte jednoduše svou oblíbenou hudbu z mobilního telefonu pomocí technologie Bluetooth 4.2 nebo připojte USB flash disk s hudbou. Transmitter je dále vybaven digitálním displejem a třemi ovládacími tlačítky pro jednoduché ovládání všech funkcí. Navíc můžete připojit externí zařízení pomocí AUX-In vstupu (3,5mm jack). Zařízení má vestavěný mikrofon a funguje jako handsfree pro uskutečnění všech důležitých hovorů za jízdy. Osobní i nákladní automobily Transmitter CONNECT IT InCarz je kompatibilní se všemi 12V a 24V zásuvkami cigaretového zapalovače osobních i nákladních automobilů.
Levný produkt jde nakoupit rovnou tu na našich stránkách v populární rubrice audio! Vyhledejte si podobné výrobky ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbená značka neuvedeno pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. za výhodné ceny! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte na více skvělých kousků od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt FM Transmitter Connect IT CCC-8800-SL, bluetooth, stříbrný ROZBAL od výrobce s mnohaletou tradicí neuvedeno snadno seženete tady teď téměř zdarma! Nyní pořídíte od 296 Kč.