Fólie pro Lenovo Tab P10 Screenshield LEN-TABP10-D OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělá ochrana Displej je velmi zranitelným místem, proto... více informací »
Fólie pro Lenovo Tab P10 Screenshield
Značka: neuvedeno
260 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělá ochrana Displej je velmi zranitelným místem, proto...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Skvělá ochrana Displej je velmi zranitelným místem, proto je potřeba ho chránit a to můžete díky této ochranné fólii, která ho ochrání před drobnými oděrkami, poškrábáním nebo pádu z přiměřené výšky. Displej se s ochrannou fólií bude méně mastit. Nemusíte se bát, že by se nějak zhoršily barvy displeje, protože fólie je plně průhledná. Snadná aplikace fólie Aplikace ochranné fólie je opravdu snadná, stačí ji pouze přiložit k vašemu zařízení a ona se sama uchytí. Zvládne to úplně kdokoliv bez problémů z pohodlí domova.
Exkluzivní produkt dostanete právě teď tu v oblíbené sekci pro pc! Získejte unikátní výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu.

Hodně oblíbený produkt Fólie pro Lenovo Tab P10 Screenshield LEN-TABP10-D OBAL POŠKOZEN od značky s dlouholetou historií neuvedeno můžete dostat momentálně na webu ve výhodné akci. Stojí teď u nás 260 Kč.