Fólie pro Samsung Galaxy S22 Ultra

Ochranná fólie na Galaxy S22 Ultra Chcete udržet váš mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra i po letech jako nový? Zajistěte mu neviditelnou, ale... více informací »
Fólie pro Samsung Galaxy
Značka: Samsung
279 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná fólie na Galaxy S22 Ultra Chcete udržet váš mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra i po letech jako nový? Zajistěte mu neviditelnou, ale...

Ochranná fólie na Galaxy S22 Ultra Chcete udržet váš mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra i po letech jako nový? Zajistěte mu neviditelnou, ale přitom účinnou ochranu v podobě originální ochranné fólie značky Samsung, která nebude nikterak omezovat dotykové ovládání telefonu a je naprosto kompatibilní s optickým snímačem otisků prstů. Neviditelná ochrana displeje Poškození displeje vašeho telefonu hrozí na každém rohu. Není proto od věci poskytnout mu vyšší ochranu před nechtěným poškrábáním, poškozením nebo nevzhlednými otisky prstů s ochrannou fólií, která se stane účinným a přitom téměř neviditelným ochráncem vašeho telefonu. Rychlá a jednoduchá instalace Díky speciálnímu aplikátoru zvládne fólii nainstalovat prakticky každý a navíc bez větší námahy. Stačí fólii s přesnými výřezy dle daného modelu telefonu přilepit na displej bez vzduchových bublin a prachu.

Designový výrobek Fólie pro Samsung Galaxy S22 Ultra od našeho známého výrobce Samsung jednoduše můžete pořídit tady za výborné peníze. Aktuálně stojí u nás 279 Kč.